Ważne rzeczy w cenie!

POZNAJ KORZYŚCI PROGRAMU LOT DLA FIRM

Powrót do listy aktualności
Wspólnie z LOT Polish Airlines zapraszamy na bezpłatny webinar - POZNAJ KORZYŚCI PROGRAMU LOT DLA FIRM.
 
Często podróżujesz służbowo?✈️
 
Na webinarze dowiesz się jak możesz znacznie zredukować koszty na podróże służbowe z bezpłatnym Programem lojalnościowym LOT Dla Firm.
 
„Chcemy, aby Program LOT Dla Firm w pełni odpowiadał na potrzeby naszych biznesowych pasażerów i zapewniał, najbardziej efektywne zarządzanie podróżami.” – mówi Marta Kucharska - Starszy Specjalista ds. Programów Lojalnościowych.
"Jedną z licznych nagród, którą oferuje LOT Dla Firm są bilety lotnicze nabyte za uzbierane Punkty czy upgrade podróży. Dla Klienta biznesowego umożliwiamy także zmianę imienia i nazwiska pasażera, czego w standardach linii lotniczych nie ma." - mówi Tatiana Kultysheva - Account Manager PLL LOT.
 
W trakcie webinaru przybliżymy Państwu korzyści jakie wynikają z uczestnictwa w programie lojalnościowym LOT Dla Firm, a także omówimy w jaki sposób można zbierać Punkty i na jakie nagrody można je wykorzystać.
Na pytania dotyczące kwestii technicznych związanych z rezerwacjami lotniczymi i ich obsługą odpowie nasza specjalistka ds. rezerwacji Daria Szarek.
Firmy, które zarejestrują się do programu LOT Dla Firm podczas webinaru otrzymają dodatkowe 1 000 Punktów! W programie można naliczyć Punkty za podróże PLL LOT z ostatnich 6 miesięcy.
 
UWAGA! Podczas prowadzonego webinaru odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie Bon zniżkowy do sklepu SHOP&MORE na kwotę 500 PLN!
Kiedy: 01.03.2022 godzina: 13:00
 
Temat: Poznaj korzyści programu LOT Dla Firm
Zarejestruj się wcześniej na webinar:
https://teams.microsoft.com/.../ZtVHGtZnj0ST3BlWXXWcJg...
Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do webinaru.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!