Zadzwoń do: 12 432 64 40

Gwarancja udanych i bezpiecznych wakacji.

25 lat na rynku to wyznacznik naszego profesonalizmu.

Od ponad 20 lat świadczymy dla Państwa usługi turystyczne. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz liczba zadowolonych klientów pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję wśród polskich organizatorów turystyki. Specjalizujemy się w podróżach indywidualnych, grupowych i firmowych.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, dlatego potrafi my realizować najbardziej wyszukane marzenia związane z podróżowaniem. Z równym zaangażowaniem organizujemy wyjazdy do popularnych turystycznie miejsc, jak i do tych, które wymagają przetarcia nowych szlaków.

Potencjał naszej mar ki tworzy przede wszystkim zgrany, kompetentny i doświadczony zespół pracowników, który dba o to, by nasza oferta wyróżniała się na rynku, a każda podróż była zrealizowana zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Gwarantujemy zarówno bezpieczeństwo, jak i niezapomniane emocje doświadczane przez wszystkich uczestników organizowanych przez nas wyjazdów. Przemierzyliśmy już ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach, zarażając naszą pasją podróżowania setki klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.