Ważne rzeczy w cenie!

WAŻNE RZECZY W CENIE!

Od blisko 30 lat świadczymy usługi turystyczne. Zdobyte doświadczenie pozwala spełniać nam marzenia wymagających Klientów szukających w turystyce wysokiej jakości obsługi. Nasze propozycje wyjazdów są odpowiednio zbalansowane i opierają się na autorskich pomysłach oraz unikalnej wiedzy. Wszystkie te rzeczy mają ogromne znaczenie i znajdziecie je w naszej ofercie.

BALANS PRZEDE WSZYSTKIM

Przy tworzeniu wyjazdów kierujemy się naszą sprawdzoną formułą, będąca gwarancją udanego wypoczynku: LEISURE ACTIVITY BALANCE – LAB TRAVEL. W praktyce oznacza to, że największy nacisk kładziemy na balans pomiędzy wypoczynkiem, a aktywnościami. Z jednej strony dbamy o to, abyście mogli maksymalnie zregenerować swoje siły i „naładować akumulatory”. Z drugiej strony zapewniamy odpowiedni dobór atrakcji, dzięki którym zapomnicie o pracy i codziennych obowiązkach.

WIEDZA

Posiadamy wiedzę i wyczucie, dzięki, którym zrealizujecie najbardziej wyszukane marzenia podróżnicze, a także dowiedzie się tego, czego nie wyczytacie w Internecie. Z równym zaangażowaniem pokażemy Wam miejsca popularne turystycznie, jak i te poza utartym szlakiem. Możecie być pewni, że odwiedziliśmy osobiście wszystkie miejsca, do których Was wysyłamy – tutaj nie ma miejsca na przypadki.

OPIEKA

Gwarantujemy dostęp do całodobowej opieki w każdym zakątku świata, a naszą dewizą jest powiedzenie, że z nami zawsze jest miejsce na „jeszcze”. Dlatego oszczędzamy Wasz czas biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za całość wyjazdu i udany wypoczynek. W przypadku wyjazdów grupowych stawiamy na uznane autorytety i ekspertów w danej destynacji lub tematyce wyjazdu.

HOTELE

Hotele, które znajdziecie w naszej ofercie są piękne, funkcjonalne i sprawdzone. Komfort to już za mało, równie mocno liczy się atmosfera oraz ekologiczna i zdrowa kuchnia na bazie lokalnych produktów. Bez względu na to, czy hotel jest sieciowy, czy butikowy musi zapewnić odpoczynek zarówno rodzicom, jak i najmłodszym podróżnikom. Dlatego tak ważnym jest jakość i dostępność klubów dla dzieci.

TECHNOLOGIA i EKOLOGIA

Staramy się iść z duchem czasu i technologii. Dlatego stworzyliśmy swój autorski panel Klienta, gdzie rozwijamy Travel Wallet – aplikację z dokumentami podróżnymi. Traktujemy bardzo poważnie tematy ekologii, wspierając inicjatywy pomagające oczyścić świat z plastiku i wyeliminować go z życia codziennego – począwszy od naszego miejsca pracy. Nasze ekskluzywne gadżety podróżnicze wykonane są z ekologicznych materiałów, a podczas realizacji wyjazdów sugerujemy np. używanie szklanych butelek na wodę.

WSPOMNIENIA

Na koniec najważniejsze, czyli wspomnienia, które zostają z Wami na długo po bezpiecznym powrocie do domu. Wspólnie odwiedzamy najpiękniejsze miejsca na świecie, spotykamy niezwykłych ludzi, odkrywamy sekrety natury i zaginione cywilizacje. Gwarantujemy niezapomniane emocje wszystkim uczestnikom organizowanych przez nas wyjazdów, pomagając w „napisaniu” Waszej idealnej opowieści z podróży. Razem przemierzyliśmy ponad 140 krajów na wszystkich kontynentach, zarażając każdego roku pasją do podróżowania setki Klientów.
Dołącz do nas,

Zespół Air Tours Club

TAGI:

LEISURE

ACTIVITY

BALANCE

EXPERIENCE

ADVENTURE

SPORT & ACTIVE

LOCAL ART & CULTURE

CONCIERGE

SZYTE NA MIARĘ

BUTIKOWE HOTELE

AUTENTYCZNE DOŚWIADCZENIA

FOODIE & ENTERTAINMENT

QUICK SNOW & WINE & CITY

APRES SKI

FOOD & WINE

ALPINE HOTELS & SPA

SZKOLENIA & RYWALIZACJE

GOLF

TENIS

FOOTBALL

FORMUŁA 1

HOTELE

TRANSFERY

UBEZPIECZENIA

BILETY LOTNICZE

INCENTIVE TRAVEL

EXCLUSIVE

EVENTS

SKI