Zadzwoń do: 12 432 64 40

Pokazujemy świat w jego najciekawszych
obliczach...

Od ponad 20 lat świadczymy dla Państwa usługi turystyczne. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz liczba zadowolonych klientów pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję wśród polskich organizatorów turystyki. Specjalizujemy się w podróżach indywidualnych, grupowych i firmowych.
Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, dlatego potrafi my realizować najbardziej wyszukane marzenia związane z podróżowaniem. Z równym zaangażowaniem organizujemy wyjazdy do popularnych turystycznie miejsc, jak i do tych, które wymagają przetarcia nowych szlaków.
Potencjał naszej marki tworzy przede wszystkim zgrany, kompetentny i doświadczony zespół pracowników, który dba o to, by nasza oferta wyróżniała się na rynku, a każda podróż była zrealizowana zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Gwarantujemy zarówno bezpieczeństwo, jak i niezapomniane emocje doświadczane przez wszystkich uczestników organizowanych przez nas wyjazdów. Przemierzyliśmy już ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach, zarażając naszą pasją podróżowania setki klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.
Dołącz do nas,

Zespół Air Tours Club

Nasze wartości:

Profesjonalizm - kompetentna i doświadczona kadra.

Zaangażowanie - w życiu i w biznesie najważniejsza jest postawa.

Solidność - potwierdzeniem są nasi zadowoleni klienci i nienaganna opinia.

Elastyczność - zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom.

Partnerstwo - współpracujemy z kontrahentami i partnerami z niemal każdego zakątka świata

Bezpieczeństwo - dbamy o wszystkich podróżnych, posiadamy stabilną pozycję na rynku i zrównoważoną politykę finansową.

Wysoka jakość obsługi - jest to coś, co zawsze wyróżniało nas na tle konkurencji.

Pasja - kochamy podróżować i jesteśmy w tym najlepsi.

Odpowiedzialność - prowadzimy biznes odpowiedzialnie, dbamy o pracowników o przyjaciół, wspieramy wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych. Zbudowaliśmy w Afryce studnie, ufundowaliśmy stypendia dla najzdolniejszej młodzieży.

Firma Rodzinna - należymy do Inicjatywy Firm Rodzinnych, przekazujemy pasję na młodsze pokolenia, co jest naszym powodem do dumy.