Ważne rzeczy w cenie!

Spełniamy marzenie o podróży życia

Planujesz podróż poślubną?

Chciałbyś się wybrać w podróż życia ze swoją rodziną i przyjaciółmi?

Zastanawiasz się jak w wyjątkowy sposób docenić swoich bliskich lub partnerów biznesowych?

Marzy Ci się podróż dookoła świata?

Ciekawość świata zaspokajamy poprzez autentyczne przeżycia. Koncepcja podróży „szytych na miarę” daje nam nieograniczoną wolność wyboru, dzięki której możemy komfortowo zwiedzać świat wspólnie z rodziną, przyjaciółmi oraz ludźmi, z którymi łączą nas wspólne pasje lub interesy.

Wyobraźmy sobie luksusowy lodge, którego architektura idealnie wpisuje się w pustynny krajobraz, a najmniejszy detal jest dziełem sztuki. Kamerdyner przynosi danie wymyślone przez szefa kuchni specjalnie dla nas, podczas gdy w tle słyszymy odgłosy dzikich zwierząt.

Teraz przenieśmy się na chwilę na trekking u stóp dymiącego wulkanu z widokiem na rozświetlone, lekko parujące od wilgoci, zielone wzgórza, porośnięte drzewiastymi paprociami, gdzie majestatyczne goryle, wracają przed nocą do swoich legowisk na zasłużony odpoczynek.

Na koniec pomyślmy o kilometrach białych plaż usypanych z miękkiego, drobniutkiego piasku, królewskich palmach kokosowych, mieniącej się tęczą odcieni błękitu wodzie, rytmach muzyki merengue, smaku ananasów i mango.

Jeśli chciałbyś się wybrać na swój wyjazd marzeń, napisz do nas my go zorganizujemy! :)

CONCIERGE

SZYTE NA MIARĘ

BUTIKOWE HOTELE

AUTENTYCZNE PRZEŻYCIA