Ważne rzeczy w cenie!

MAMY JUŻ 30 LAT!

Powrót do listy aktualności
Od samego początku tj. od 1992 roku należeliśmy do Polskiej Izby Turystyki i działaliśmy jako akredytowany agent IATA - jako jedna z niewielu firm w Polsce prowadziliśmy sprzedaż biletów lotniczych na masową skalę. Byliśmy pionierem na polskim rynku, jeśli chodzi o wyjazdy egzotyczne w takie kierunki jak: Sri Lanka, Malediwy, Dominikana i Tajlandia. Pod koniec lat 90-tych organizujemy pierwsze wyjazdy firmowe, głównie na Dominikanę, a także szyte na miarę, luksusowe wyjazdy dookoła świata.

Pierwsza dekada XXI wieku to dalszy rozwój oferty dla firm i organizacja kongresów w Chinach czy Malezji, a także pionierskie projekty INCENTIVE do RPA, Meksyku, Wietnamu, Nowej Zelandii, Argentyny i Chile. Organizujemy nasz największy projekt INCENTIVE na Wyspy Kanaryjskie na 550 osób. W między czasie rozwijamy naszą ofertę wyjazdów szytych na miarę dla wymagających klientów indywidualnych. Wspólnie z naszymi Klientami osiągamy liczbę ponad 140 odwiedzonych krajów na świecie.
 
W ostatnich latach przed pandemią systematycznie zwiększamy ilość realizacji wyjazdów firmowych, a także wyjazdów narciarskich, eventów i konferencji firmowych. Lata 2020 i 2021 to oczywiście nierówna walka z pandemią, ale wygrana. I tak tanecznym krokiem dotarliśmy do szczęśliwego dla nas roku 2022. Czekają nas kolejne zmiany, odbudowa, ale też nowe, bardzo ciekawe wyjazdy i projekty! Dziękujemy przede wszystkim naszym Klientom, Przyjaciołom, Kontrahentom, a także wszystkim, którzy tworzyli i dalej tworzą naszą firmę! Do zobaczenia w trasie!

 
A na koniec chcieliśmy poinformować, że w dniach 22-23 sierpnia biuro jest nieczynne z powodu naszego jubiluszowo-integracyjnego wyjazdu. Jesteśmy pod telefonem i mailem. Zapraszamy do biura od 23 sierpnia! :)